DİSCOVERY

logo-sp
Katalok Linki >>

Kabloların taşınmasını ve kablo yoğunluğuna göre düzgün bir şekilde bir arada durmasını sağlayan sistemdir.
Sıcak daldırma galvaniz, pre-galvaniz, paslanmaz çelik (304-316), Corten-A, alüminyum ve elektro statik toz boyalı çeşitleri bulunan kablo kanalları bina içlerinden, havalimanlarına, gemilerden rafinerilere kadar birçok farklı ortamda kullanılabilir.
Sac kablo kanallarının asılması için her türlü taşıyıcı sistem mevcuttur. Kablo kanallarımız, Türkiye ve Dünyanın birçok ülkesinde talep edilen standart kalite ve test belgelerine sahiptir.

Sıcak Daldırma Galvaniz
Dayanıklılık açısından en ideal kaplama şeklidir. 6500x1100x1500mm ölçülerinde sıcak daldırma galvaniz havuzuyla düşük servis maliyeti uzun ömür güvenilirlik ve uygulama hızı bütünsel kaplama kalite kontrol kolaylığı hızlı montaj ve korozyon avantajlarıyla ülke kaynaklarının korunarak ekonomik kullanılmasına hizmet vermektedir.

Pregalvaniz
Pregalvaniz yöntemiyle kaplama 15-25 mikron arasındadır. Kuru iç mekanlarda korozyona karşı yeterli koruma sağlar. 

Paslanmaz Çelik
 Firmamız özel uygulamalarda kanalları, ek parçaları ve cıvataları paslanmaz çelikten (Cr-Ni) yapar. Daha çok yiyecek ve içecek endüstrisinde kullanılır hijyenik ortam sağlar. 

Alüminyum
Kataloğumuzda belirtilen alüminyum kablo kanal ve merdivenleri EN 6063 Standarttında malzemeden üretilir.
Bu ürünlerde kullanılan ve kataloğumuzda sıcak daldırma galvaniz olarak belirtilen tüm ürünler EN 5052 standarttındaki alüminyum malzemeden üretilir.