DİSCOVERY

logo-sp

Biz, en kısa zamanda,mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için her müşterimizin sorun ve taleplerini perspektif, dürüstlük ve bağlılık ilkelerinden ele alır. Gerek imalatını100% müşterimizin istediği özelliklere uygun olarak kendimiz yapar veya bizim için özel üretim yapan imalatçılarımıza imal ettiririz.İmalatı biten ürünlerin İthalat ve ihracat aşamalarında müşterilerimize gerekli tüm danışmanlık ve lojistik hizmetlerini de Müşterilerimize sağlarız.

Danışmanlarımız,müşterilerimizin her tür ihtiyaçlarını belirlemede en iyi ve en etkin pazarlama çözümlerini geliştirirler.İthalat ve ihratçılara günlük danışmanlık hizmetleri yanısıra belgeleme, lisans hizmetleri,% 100 gümrüksüz özel ithalat lisansı,tüketim malları ve hammaddeler için DEPO işlemini hazırlarlar.

Tedarikçilerimizin dolaşımdaki ürünlerinin teşvik ve tanıtımı yapılarak Pazar ve müşteri temin edilir. Müşterilerimize,seri bir şekilde evrak akışını yaparak zamandan tasarruf sağlanır.

İşletmeler daha çok globalleşme ile geleneksel pazarlarının dışında uluslararası iş stratejilerini izlemek durumundadırlar.Bu nedenle doğal olarak bu pazarlara giriş veya genişleme,zaman ve para gibi önemli arguman gerektirir.Bu riskin fırsata dönüşmesinde en önemli araç uzmanlık ve,kurulacak sağlıklı bağlantılardır.

Biz,KEŞİF DIŞ TİCARET DANIŞMANLIK olarak,müşterilerimize gitmek istedikleri yere en kolay şekilde gidebilmeleri,para ve zaman açısından en uygun zemini yaratabilmek için Global pazarlama ve iş çözümleri sunmaktayız.

Firma olarak Türk imalat ve ihracat şirketlerinin Orta Doğu ülkelerindeki müşterilerine ulaşmalarını sağlamak için AMMAN-ÜRDÜN de bulunan merkezimizeki uzman ekibimizle ve yine Orta Doğu daki müşterilerimizin talep,istek ve beklentilerini Türk imalatçılarından temin etmeleri amacıyla İSTANBUL daki merkez ofisimizde uzman ekibimizle hizmet vermekteyiz.

MİSYONUMUZ; Global iş ve pazarlama çözümlerine önemli boyut kazandırmak için doğru iş ağları kurmak ve müşterilerimizin bu pazarlara açılmalarını sağlamaktır.

Genel Koordinatör